(Ücretsiz) Canva Sosyal Medya İçerik Üretimi [30 Dakika]

100% OFF/DEAL, ALL IN TURKISH LANGUAGE 🇹🇷, MARKETING, PAID NOW FREE/UDEMY PROMO CODE

(Ücretsiz) Canva Sosyal Medya İçerik Üretimi [30 Dakika]

11 May , 2019  

(Ücretsiz) Canva Sosyal Medya İçerik Üretimi [30 Dakika]

Dakikalar İçerisinde Muhteşem İçerikler Oluşturmaya Hazır Mısın?

Canva ücretsiz bir web tabanlı tasarım uygulamasıdır. Canva; infografik, poster, sosyal medya gönderileri, sunum, davetiye, kart ve reklam gönderileri gibi daha birçok şeyi profesyonel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olmaktadır.

İçerisinde yüzlerce tasarım bulunmaktadır. Pek çok farklı tasarım seçeneği sunduğundan dolayı farklı tasarımlar ortaya çıkarabilmeniz mümkündür. Canva’nın en önemli özelliği ise sürükle bırak dizayn arayüzüne sahip olmasıdır. Bu özelliği ile tasarımdan çok fazla anlamayan kişiler bile Canva sayesinde harika tasarımlar ortaya çıkarabilir. Canva’da tasarım yaparken tasarım süreci sizi zorlamayacaktır. Canva uygulamasında hazır temalar sayesinde istediğiniz tasarımları oluşturabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir. Sadece daha fazla tasarım ve görsel için ücret talep etmektedir. Canva’ya Facebook, Google veya E-posta ile kaydolabilirsiniz.

Kayıt olup, giriş yaptıktan sonra karşınıza böyle bir panel çıkacaktır. Öncelikle ne yapmak istiyorsunuz, bunu belirleyin. Sonrasında oluşturmak istediğiniz tasarımdan bir tanesini seçin.

Diyelim ki ne yapmak istediğinize karar verdiniz. Sonra karşınıza böyle bir panel çıkacaktır. Sol tarafta bulunan yan menü birkaç sekmeden oluşmaktadır. Bu sekmelerden fotoğraflar, ilüstrasyonlar arayabilir, hazır şablonlara ulaşabilir, yeni metin yazısı girebilir, arka plan seçebilirsiniz. Yani her şey elinizin altında!

Take Course