810524 0b3d 2 - Yeni Başlayanlar İçin Adobe Photoshop Temel Tasarım Eğitimi

100% OFF/DEAL, ADOBE PRODUCTS, ALL IN TURKISH LANGUAGE, DESIGN / 3D & ANIMATION, PAID NOW FREE/UDEMY PROMO CODE, PHOTOSHOP

Yeni Başlayanlar İçin Adobe Photoshop Temel Tasarım Eğitimi

26 Jun , 2018  

Requirements
  • Bilgisayarınızda Adobe programları kurulu olması gerekmektedir
 
Description

Bu kurstaki videoları izleyerek sıfırdan web sitesi kodlama ve tasarımı üzerine eğitimler alabilirsininiz.

Kurs içeriğinde Adobe Dreamweaver, Adobe Photoshop, Adobe Fireworks, Adobe Flash progmları üzerinden video eğitimler ile kendi başınıza web sitesi yapma yeteneği kazanabilirsiniz.

Web Tasarım Kursunun Faydaları Nelerdir?
Web tasarım eğitiminde, internet ortamında yaratıcı fikirlerinizi görsel bir platformda web tasarımı programlarından destek alarak sunabilirsiniz. Hazırladığınız web sitenizi bütün yada parçalı olarak editör program Dreamweaver’a html mantığında kavrayarak internet ortamında yayına hazır duruma getirebilirsiniz.Sitenizin bir tablo görünümünde olmasını sağlayan 3 boyutlu arayüz tasarımı ile efektli buton tasarımı Adobe Photoshop’ta hazırlayabilirsiniz.

Aynı zamanda sitenizin estetik ve görsellikle birleştiği bir arayüz tasarımında hareketli banner, rollower ve popup butonlarından oluşan içeriği Fireworks’de hazırlayabilirsiniz. Web sitenizin hareketli, eğlenceli, dinamik ve ilgi çekici olmasi için, hareketli bir görsellikle müziğin yer aldığı animasyonlu içerikte Flash’dan destek alabilirsiniz.

Who is the target audience?
  • Temel ve ileri düzey bilgisayar bilgisine sahip olan herkes bu kursa katılabilir
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Yeni Başlayanlar İçin Adobe Photoshop Temel Tasarım Eğitimi

Best Related Posts

, , ,